Solcredit: opis oferty instytucji pożyczkowej

Instytucja pożyczkowa Solcredit to z pewnością jeden z najciekawszych podmiotów sektora pożyczek pozabankowych w skali obecnego polskiego rynku. Chociaż firma działa w obrębie rodzimej branży pożyczkowej od stosunkowo niedawna, to jednak już zdążyła sobie wypracować uznaną markę wśród klientów.

Oferta Solcredit

Solcredit jest firmą specjalizującą się w świadczeniu jednego, ściśle określonego rodzaju pozabankowych usług pożyczkowych, a mianowicie długoterminowych pożyczek ratalnych. Na tle konkurencji firma wyróżnia się przede wszystkim wysoką maksymalną kwotą pożyczki dla nowych klientów a także łatwą dostępnością swojej oferty.

Klienci bardzo często zwracają również uwagę na przejrzysty oraz całkowicie czytelny charakter oferty instytucji pożyczkowej Solcredit, co niestety nadal nie stanowi powszechnego standardu ani w odniesieniu do pożyczek pozabankowych, ani nawet w odniesieniu do oferty banków. Warto również zaznaczyć, że firma oferuje swoim pożyczkobiorcom przejrzysty system progowy, polegający na tym, iż maksymalna dostępna do pożyczenia kwota staje się większa po każdej terminowej spłacie już posiadanego zobowiązania.

Bezpieczeństwo

Firma Solcredit to sprawdzony oraz renomowany pożyczkodawca posiadający status prawny Instytucji Pożyczkowych. Firma widnieje w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych działającym przy Komisji Nadzoru Finansowego, co stanowi gwarancję działalności całkowicie zgodnej z przepisami zawartymi w Ustawie o Kredycie Konsumenckim oraz jej późniejszych nowelizacjach.

Źródło informacji: https://creditnow.pl/chwilowki/solcredit/

Leave a comment

Your email address will not be published.


*