IronCAD – profesjonalne oprogramowanie CAD 2D/3D

IRONCAD to oprogramowanie CAD 2D/3D, wykorzystywane przez ponad 1000 polskich firm. Jeszcze większą popularnością cieszy się poza granicami naszego kraju, gdzie uważany jest za pionierskie rozwiązanie. Jakie wyjątkowe funkcje ma ten profesjonalny CAD? Czym odróżnia się od innych rozwiązań na rynku? Spróbujmy zmierzyć się z odpowiedzią na to pytanie.

Możliwość wykorzystania dwóch metod projektowania, w tym projektowanie dynamiczne lub w oparciu o szkic to coś, czego nie ma żaden inny profesjonalny CAD. Możliwość wyboru optymalnego stylu tworzenia 3D jest bardzo wygodny. Pozwala na swobodne przechodzenie pomiędzy projektowaniem tradycyjnym i innowacyjnym.

IRONCAD jest wyposażony w branżowe katalogi, które przyspieszają pracę dzięki gotowym bibliotekom. Można także tworzyć własne i dopasowywać je do swoich działań. Elastyczność, jaką cechuje się to oprogramowanie CAD 2D/3D jest doceniana przez użytkowników. Wzmacnia ją współpraca narzędzia z dowolnym formatem CAD.

To nie tylko profesjonalny CAD, ale także system do sterowania maszyn CNC. IRONCAD eksportuje projekt bezpośrednio na maszyny CNC, a także współpracuje z dowolnym systemem CAM. Nie każde oprogramowanie CAD 2D/3D nam to umożliwia. Siłą rozwiązania jest kompleksowe podejście do projektowania.

Dodatkowe funkcje, jakie ma ten profesjonalny CAD to m.in. tworzenie wielu części w jednym pliku, zautomatyzowane operacje oraz unikalne narzędzia do projektowania. Aby przekonać się o nieograniczonych możliwościach IRONCAD, wystarczy pobrać wersję demonstracyjną narzędzia i samodzielnie go przetestować.

Jeżeli jednak masz wrażenie, że na etapie testów potrzebna będzie Ci pomoc, zawsze możesz umówić się na indywidualną, bezpłatną konsultację, podczas której specjaliści pokierują Cię i scharakteryzują możliwości programu w oparciu o Twoją branżę oraz indywidualne potrzeby. Najczęściej to właśnie taka krótka rozmowa pozwala na zrozumienie ogromu możliwości, jakie niesie ze sobą użytkowanie IRONCAD.